Güç aktarım sektörünün yenilikçi yüzü MASS TECHNIC, Alman menşeli MAYR Power Transmission ile iş ortaklığına giderek ürün gamını genişletti.

Güç aktarım teknolojilerinin global öncüsü Mayr Power Transmission 

Bir aile şirketi olarak 100 yılı aşkın bir üretim kültürüne sahip olan Mayr Power Transmission; emniyet frenleri, tork sınırlandırıcıları ve şaft kaplinleri konusunda global bir liderdir. Mayr markalı ürünler, takım tezgâhları, dolum tesisleri, paketleme ve baskı makineleri ile asansörler, rüzgâr enerjisi santralleri ve sahne teknolojileri gibi çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Merkezi Almanya’da bulunan şirket, dünya çapında 1000’den fazla çalışanla hizmet sunmaktadır. Mayr Power Transmission’ın küresel çapta Polonya ve Çin’de üretim tesisleri; ABD, Fransa, Büyük Britanya, İtalya, Singapur ve İsviçre’de satış iştirakleri ve 36 farklı ülkede satış temsilcileri bulunmaktadır.

MASS TECHNIC geniş bir ürün grubu sunuyor

Mühendislik bakış açısıyla komple güç aktarım çözümleri sunmak üzere yola çıkan MASS TECHNIC, global çaptaki birçok firmayla iş birlikleri geliştirerek faaliyet alanını genişletiyor. Mayr Power Transmission ürünlerini de sanayinin hizmetine sunacak olan firma; kaplinler, servo motorlar, planet ve cylcoid redüktörler, lineer yataklama ürünleri ve kremayer – pinyon gibi mühendislik ürünlerinin tedarikini sağlıyor.

yorum yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp