KOFON ®, yüksek hassasiyetli hareket teknolojilerinde ustalık konusunda uzmanlığa sahiptir. Şirket grubu 2010 yılında kurulmuştur.

Şimdi dünya çapında 650’den fazla personel istihdam etmektedir. Yüksek hassasiyetin geliştirilmesi, planet redüktör, mühendislik planet redüktör ve spiral konik redüktör üretimi ve satışına odaklanıyoruz.

Güvenilir yetkinlik endüstrilerimiz yüksek hassasiyetli takım tezgahları, akıllı lojistik sistemler, robotik ve yenilenebilir enerji.

Kofon Motion olarak; güvenilir hassas hareket çözümü ile küresel müşteriye hizmet etmeye kendini adamıştır.

Güç, hassasiyet ve istikrar ile taahhüt.

Çeşitli terminal uygulamalarını profesyonel olarak anlayarak, servo planet şanzıman mühendisliği sürecini çok basit hale getirdik. Üst düzey modüler şanzıman sistemleri elde ettik ve müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çözümler mevcut olacak. İşleme hassasiyeti ve ısıl işlem seviyesi sürekli iyileştirilir. Yenilikçi ve olgun teknoloji ile son derece güvenilir servo planet şanzıman çözümleri sunuyoruz.

Ürünler yenilikçi ve güçlü teknolojiye sahiptir.

Servo planet şanzımanlarımız, otomasyon projesinin çeşitli bölümlerinin karmaşık gereksinimlerini karşılayabilir. Yüksek kaliteli bir mühendislik ekibi, özelleştirilmiş şanzıman çözümlerinin çoğunu ilk etapta sağlayabilir. Tüm çalışanlara profesyonel eğitim ve mentorluk sağlıyoruz ve ekibimiz son derece nitelikli ve verimli.

× Whatsapp