Teknomotor

1983 yılında kurulan Teknomotor S.r.l. 25 yılı aşkın süredir mekanik uygulamalar için elektrik motorları ve elektro miller tasarlamış ve geliştirmiştir.

Sürekli büyüyen bir şirket olarak Teknomotor S.r.l. şu anda ahşap, PVC ve alüminyum işleme makineleri yapımında uzmanlaşmış önemli Şirketlerin tedarikçisi olarak dünya pazarında faaliyet göstermektedir.

Quero (BL) İtalya’daki yerleşik genel merkez, yakın zamanda, yalnızca motorların montajına ve son testine ayrılmış yeni bir bina ile genişletildi. Tüm üretim aşamaları, her aşamada maksimum kaliteyi sağlamak için CAD-CAM tasarım yazılımı, sayısal kontrollü takım tezgahı ve bilgisayarlı denemeler gibi ileri teknolojileri kullanır.

LMekanik işlemler, üretken sürecin sürekli kontrolünü ve hem büyük hem de küçük komisyonların yerine getirilmesine izin veren yüksek düzeyde bir esnekliği garanti etmek için dahili olarak gerçekleştirilir.

Kusursuz yüksek kaliteli bir ürünü garanti etmek için dış tedarikçilerin, ticari ortakların dikkatli bir seçimi yapılır.

Kuruluşundan itibaren Teknomotor S.r.l. Müşterilerine gösterdiği nezaket ve alıcı ile yakın işbirliği içinde yeni çözümler geliştirme kararlılığı ile kendisini diğerlerinden ayırmıştır.

× Whatsapp