Güvenlikten ödün vermeyin

mayr® Antriebstechnik, tahrik teknolojileri alanında faaliyet gösteren hem en geleneksel hem de en yenilikçi Alman şirketlerinden biridir. 1897 yılında Allgäu’de küçük bir şirket olarak başlayıp şimdi dünya liderliğine kadar yükselen bu aile şirketi, 100 yılı aşkın süredir başarılara imza atmaktadır.

Konu güvenlikse hiçbir şeyden ödün vermeyiz. Bir işletme arızası, çarpışma olduğunda veya başka tehlikeli durumlar yaşandığında kişilerin ve makinelerin zarar görmesi ancak en yüksek kaliteye sahip üstün ürünler kullanılarak önlenebilir. Çalışanlarınızın ve makinelerinizin güvenliği sağlayabilmek, her zaman en iyi ve en güvenilir kaplinleri veya frenleri üretme ve sunma konusunda en büyük motivasyonumuzdur.

mayr® Antriebstechnik şirketi sayısız öncü patente sahiptir ve insan asansörlerine, platform teknolojilerine ve yerçekimli akslara yönelik

  • olarak üretilen emniyet frenleri alanındaki optimizasyonlu uygulamalar konusunda dünya genelinde hem pazar hem de teknoloji lideridir.
  • Aşırı yük hasarlarının ve üretim kesintilerinin neden olacağı maliyetleri ortadan kaldıran emniyet kaplinleri ve
  • boşluksuz servo kaplinler.

Kalitesiyle tanınan şirketimizin geniş ürün portföyünde

  • boşluksuz şaft kaplinleri,
  • elektromanyetik kaplinler ve frenler,
  • ve yüksek kaliteli, doğru akımlı tahrikler yer alır.

Ürünler makine mühendisliğinin tüm alt sektörlerinde her gün kendilerini kanıtlamakta ve farklı sektörlerde kullanılabilmektedir.

Kalite

mayr® Antriebstechnik şirketi, tüm kalite kontrollerinden geçmiş en iyi ürünleri sunmaktadır: Kalibrasyonlu test tezgahlarında, tüm ürünler ayrıntılı şekilde test edilmekte ve talep edilen değerler hassas şekilde ayarlanmaktadır. DIN EN ISO 9001 kalite yönetimi sertifikamız, şirketimizin her kademesinde görev alan çalışanların aynı kalite bilincine sahip olduğunu göstermektedir.

İnovasyon

Mayr® Antriebstechnik şirketi bir teknoloji lideri olarak yeni geliştirmeleri hayata geçirmek için aralıksız çalışmaktadır. Son derece kalifiye mühendisler ve teknisyenler, geleceğin inovasyonlarını geliştirmek için en modern yardımcı araçlardan faydalanmaktadır.

Dünya çapında servis

mayr® Antriebstechnik şirketi, en önemli tüm endüstriyel alanlarda müşterilerinin yanında yer almakta ve dünyanın her yerinde mükemmel müşteri hizmetleri sunulmasını garanti etmektedir.

Yetkinlik

mayr® Antriebstechnik şirketi geliştirme, üretim ve uygulama alanlarında on yıllara dayanan deneyimlerinden güç almaktadır. Geniş kapsamlı ve üstün eğitimler alan çalışanlarımız, müşterilerimize en yetkin hizmeti vermemizde başrol oynamaktadır.

Maliyet avantajı

Ekonomik mayr® çözümleri, tahrik teknolojisine yeni standartlar getirmektedir. Bu standartlar, üretiminizden en yüksek değeri elde etmenizi sağlamaktadır.

Çevre koruma

mayr® Antriebstechnik şirketi, çevreyi koruyan yöntemler ile üretim yapmaktadır ve çevre koruma konseptimiz DIN EN ISO 14001 ile sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimizin, hammadde ve enerji alanında mümkün olan en yüksek tasarrufları sağladığı kanıtlanmıştır.

× Whatsapp