Melior Motion – daha iyi performans için daha iyi teknoloji. Kesin, dayanıklı ve verimli.

Eşsiz teknolojimizden yararlanın!

0,1 arcmin den daha düşük boşluklu, Melior Motion redüktörler neredeyse boşluksuz olarak kabul edilir. Patentli aşınma dayanımlı tasarımı sayesinde, dişlilerin boşlukları tüm hizmet ömrü boyunca ( min. 20.000 saat ) değişmeden kalır.

Bu, yenilikçi hassas dişlilerimizi robotik ve otomasyondaki zorlu endüstriyel uygulamalarınız için ideal hale getirir. Kişisel gereksinimleriniz için uygulamaya özel çözümler ve özel redüktörler sağlıyoruz.

Yüksek hassasiyetli Melior Motion® Redüktörler

Standart PSC serisi hassas Melior Motion® redüktörlerinin solid (PSC-V ) ve hollow shaft ( PSC – H ) versiyonlarının yedi farklı boyutu mevcuttur.  Tüm seriler, uzun hizmet ömrü ve ≥ %90 gibi yüksek bir verimlilik özelliğine sahiptir.

Redüktörler, entegre sarmal dişli kademesine sahip patentli bir planet tasarımdır.

Yüksek eğilme ve burulma sertliği ile birlikte yüksek torklarda, her zaman hassas konumlandırmaya izin verir. Tüm redüktörler komponent halinde veya kullanıma hazır ( motorunuza uygun flanşlı ) şekilde teslim edilebilir.

PSC-V / H-E özellikle düşük boşluklu redüktörlerdir ve çoğunlukla robotik alanında kullanılır.

Avantajınız:

Cycloid redüktörler doğrudan sisteminize monte edilebilir, küçük torklar ve küçük hareketler olduğunda bile en yüksek hassasiyeti sunar.

Tamamen kapalı redüktörler – PSC-V / H-B
Tamamen kapalı PSC-B redüktörlerimiz standart mineral bazlı yağ ile doldurulur. Çeşitli arayüzler sayesinde, servo motorlarınız ile sorunsuz bir şekilde akuplaj edilebilir.

Diğer avantajlar:
Son derece kompakt bir redüktör, yüksek ivme, hızlanma ve acil durdurma momentlerinin yanı sıra 6.000 rpm’e kadar sürüş hızları sunar.

Özel Tasarım Redüktörler

İster yeni bir proje, ister mevcut ürünlerin optimizasyonu olsun, uygulamalarınıza özel olarak uyarlanmış redüktörler sunuyoruz. Spesifikasyonlarınıza ve gereksinimlerinize göre, planet, düz, helis veya konik dişli kademelerinden oluşan özel hassas redüktörler ile hizmetinizdeyiz.

Avantajlarınız:

Redüktörlerimiz, uygulamanıza özel olarak uyarlanmıştır.

Bu, özellikle ihtiyaçlarınız için size en uygun çözümü sunar.

× Whatsapp