LEADRACK,

1994 yılında kurulan TAIZHOU LEADRACK CO.,LTD. dişlilerin araştırılması, üretimi ve satışı konusunda teknik olarak uzmanlaşmış profesyonel bir kuruluştur. Doğruluk, istikrar ve fiyat oranındaki mükemmel performansa dayanarak, şimdi dişli sistemlerini Almanya ve ABD gibi okyanus ötesi ülkelerde satışa sunmuştur.

Şirket, dişli üretim alanlarında yaklaşık 20 yıllık bilgi birikimine sahiptir. Güçlü bir Ar-Ge ekibi ve üretim kadrosunda çok sayıda zengin deneyime sahip ekibiyle yıllar boyunca sürekli olarak yerli ve yabancı ileri teknoloji ve ekipmanların yatırımları yapılmıştır. Uluslararası lider üretim, kalite testi ve diğer bilimlerin yönetim sistemini kademeli olarak kurmuş ve geliştirmektedir. Minimum maliyetle maximum kalite hedef edinilmiştir.

Ürünlerin doğruluğu Alman DIN3962 Sınıf 5’i karşılamaktadır ve tek seferde maksimum kramayer dişli işleme uzunluğu 3200 mm’ye kadar çıkabilmektedir. 1 modülden 22 modüle kadar ihtiyaçlarınıza göre çeşitli düz ve helisel dişliler üretilebilmektedir.

LEADRACK’ın müşterilerine mesajı;

Dürüstlük ve kazan-kazan ilkesiyle dünyayı erdemle tutun” sloganı ile  profesyonel tutuma, yüksek kaliteli ürünlere, müşterilerin daha rekabetçi bir hale gelmesi için özenli hizmete bağlı kalın,

× Whatsapp